CO MÁME V NABÍDCE

VODÍTKA

Naše nabídka vodítek, ze které můžete vybírat.
U předem definovaných kolekcí vybíráte z šesti barev lan (růžová, tyrkys, olivová, tmavě šedá, černá a navy)
a nerezového nebo mosazného kování.
U zakázkové výroby je výběr výrazně širší.


vodítka

LANOVÉ VODÍTKO KRÁTKÉ

Ručka z olejované kůže je mimořádně příjemná a měkká do ruky, což přináší pohodlný úchop během procházek. V ručce vodítka je umístěný kroužek na karabinu, který umožňuje jednoduše zavěsit vodítko kolem sebe, když ho nepoužíváte. Délka vodítka je 140 cm.

vodítka
LANOVÉ VODÍTKO PŘEPÍNACÍ

Všestranné vodítko s nastavitelnou délkou si můžete snadno přizpůsobit podle situace – od procházky ve městě až po volný běh v přírodě. Toto vodítko je ideální pro majitele, kteří chtějí praktický a pohodlný způsob, jak kontrolovat svého psa během každého dobrodružství.

vodítka

LANOVÉ VODÍTKO 50/50

Elegance kůže a trvanlivost lana. Pohodlný úchop a výraznější vzhled jako vyvážený mix luxusu a odolnosti. Samozřejmostí jsou 3 přepínací pozice, abyste si vodítko mohli upravit dle svých potřeb a mohli tak mít volné ruce, kdykoli potřebujete.

VODÍTKA

VODÍTKO RETRIEVER

Obojek a vodítko v jednom. Obojková část se snadno otevře, nasadí psovi přes hlavu a můžete vyrazit. Velikost obojku lze přizpůsobit posunutím uzlu a pokud máte více psů, padne všem. Perfektní pomocník na tréninky, kde je potřeba psa snadno a rychle vypustit bez obojku.

VODÍTKA

NA ZAKÁZKU

Omezení skoro neexistují. Vodítko vyrobím tak, aby bylo pro vás i vašeho pejska pohodlné a zároveň originální.

POPTAT VODÍTKO