Obojky a vodítka pro psy

Vyrábíme obojky a vodítka z horolezeckého lana o průměru cca 8 mm pro menší pejsky a 10 mm pro střední a velké psy, zdobené přírodní kůží s pevným mosazným kováním, které nerezaví a odolává mechanickému poškození. Takové, které vám ostatní pejskaři budou závidět.

Obojek pro psa

Mosazné kování a přírodní kůže dělají z lanového obojku minimalistický a elegantní doplněk, který se hodí jak do lesa, tak i do parku. Ve formuláři níže vybírejte z několika barevných variant přímo na krk vašemu pejskovi.

Vodítko pro psa

Je libo vodítko s ručkou (140 cm funkční délka), které se hodí spíše k menším plemenům nebo vodítko přepínací (200 cm od karabiny ke karabině), které si můžete přizpůsobit buď na ručku (175 cm funkční délka) nebo přes rameno (přizpůsobitelné díky posouvacímu uzlu)?

Set obojku a vodítka

Ideální kombinace pro malá, střední i velká plemena. Povinná výbava každého pejskaře. Díky kvalitnímu provedení a výrobě s životností déle než 6 let. Obojek i vodítko se k sobě perfektně hodí. A tak funguje jako doplněk nejen pro psa, ale i majitele.

Obojek, vodítko nebo rovnou celý set?

Změřte svému pejskovi krk tam, kde obvykle nosí obojek (nebo změřte vnitřní stranu jeho zapnutého obojku), vyberte barvu lana a nakonec, zda vašemu pejskovi vytvoříme celý set obojku s vodítkem nebo jen vodítko či obojek. Cena se vám zobrazí hned po vyplnění jednotlivých políček. Pak už stačí jen kliknout na Objednat pod cenovkou a vyplnit objednávkový formulář. Vyrábíme do 3 týdnů od zaplacení objednávky.

Cena:

Máte skvělý vkus! Začneme vyrábět

Vyplňte kontaktní formulář. Do poznámky připište plemeno, pro které budeme obojek nebo vodítko vyrábět a objednávku odešlete. Do 2 pracovních dní vám do e-mailu objednávku potvrdíme a pošleme fakturu. Po uhrazení faktury začínáme s výrobou a do 3 týdnů od uhrazení se můžete těšit na balíček. Cena poštovného a balného je po Čechách 80,-.