V jedné z nejsevernějších částí česka pro vás vyrábíme unikátní obojky a vodítka

Jmenuji se Radka a jako majitelka několika bláznivých teriérů a komondora dobře vím, jak obtížné je vybrat obyčejné vodítko a obojek. Na trhu je nepřeberné množství univerzálních řešení, které se na vašeho psího miláčka hodí jen se skoro zavřenýma očima. A protože jsem potřebovala pevné obojky, co něco vydrží, ale zároveň jsou originální, barevné a jedinečné, začala jsem je pro své psy navrhovat sama.

Pro naše čtyřnohé miláčky. Protože si to zaslouží

O ručně pletené obojky a vodítka z padákových šňůr, lanek, přírodních kůží a horolezeckých lan si lidé psali. A tak jsem je začala vyrábět pod značkou With love for dogs i pro ostatní majitele psů. Mé produkty se objevily na několika českých i zahraničních soutěžích, v lesích na honech, v parcích při venčení i dárkových balíčcích v chovatelských stanicích různých plemen.

Obojky a vodítka ze standardní nabídky

5 hvězdiček z pěti, tak nás zákazníci hodnotí

“Dnes nám přišel ozdobný obojek pro naší holčičku k prvním narozeninám a je naprosto kouzelný. Krásná práce, nejmilejší komunikace, se vším naprostá spokojenost. Určitě jsme neobjednali naposledy a už se těším na další kousky.”

Denisa E.

 

Obojky pro psy, rozlišovací obojky, vodítka i celé sety

Nový název, stejná kvalita, ještě hezčí vzory – to je Venchim. Napište si o minimalistické obojky, vodítka i celé sety, nebo si vysněte svůj vlastní vzor a kombinaci barev. Vše na míru vašeho psího parťáka a tak, aby vám radost vydržela dlouhá léta.

 

“Dlouho jsem přemýšlela zda objednat ale podlehla jsem a doporučuji 8 tlapkami ze 4! Precizní práce a super komunikace. Děkuji!”

Mirka H.

Obojky a vodítka na zakázku